REMPOŻ
”REMPOŻ” Spółka Cywilna A & Z Przewłoka
Zakład Konserwacji Sprzętu Przeciwpożarowego i Systemów Antywłamaniowych
24-100 Puławy, ul. Słoneczna 1
tel./fax +48 818 818 044
tel. kom. +48 604 798 585 | +48 602 260 359

e-mail: rempoz@interia.pl | rempoz@op.pl

O firmie

Dobytek należy chronić !

Ten oczywisty fakt przyjęto w roku 1991 za dewizę działania Zakładu Konserwacji Podręcznego Sprzętu Gaśniczego i Technicznej Ochrony Mienia „REMPOŻ” w Markuszowie. Aby zadanie ochrony dorobku kulturalnego i materialnego można było zrealizować, załoga musiała postawić sobie za cel wysoce profesjonalny sposób świadczenia usług. Dzięki realizacji powyższego założenia oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, jesteśmy w stanie zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Nasz Zakład dzięki dużej dynamice rozwoju wprowadza do oferty nowe rozwiązania i w sposób ciągły poszerza grono swoich zadowolonych klientów. Gamę świadczonych usług stanowią przeglądy, konserwacja i naprawa podręcznego sprzętu gaśniczego, konserwacja i naprawa oraz pomiary hydrantów wraz wężami do tych hydrantów. Kompleksowe wyposażanie w sprzęt przeciwpożarowy nowych obiektów, wykonywanie oznakowań dróg ewakuacyjnych wraz z opracowaniem instrukcji ewakuacji tych obiektów i znaków ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy również usługi w zakresie zabezpieczenia przed pożarem specjalnymi impregnatami elementów drewnianych, drewnopodobnych i tkanin. Ponadto świadczymy usługi w zakresie zabezpieczeń tuneli i przejść kablowych.

Zakład specjalizuje się w wykonywaniu i konserwacji instalacji sygnalizacji zagrożenia pożarem wraz z pomiarami czujek jonizujących. Wykonujemy konserwację i przeglądy klap oddymiających. Okresowo dokonujemy pomiarów i konserwacje oświetlenia ewakuacyjnego. Instalacje zagrożenia włamaniem wraz z konserwacją są dla nas na porządku dziennym.

Największym atutem firmy jest doskonale wyspecjalizowana i wyselekcjonowana załoga, zapewniająca wysoką jakość usług, szybkie i terminowe przeglądy i konserwacje systemów oraz sprzętu przeciwpożarowego.

Sprzęt instalowany oraz sprzedawany przez naszą firmę spełnia wymagania norm europejskich oraz polskich, a zakres świadczonych usług jest zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami o ochronie przeciwpożarowej.

 

oferta

sprzedaż
usługi
opracowania